Fethiye, dalış aktivitesinin Türkiye’deki en önemli duraklarından biridir. Eşsiz güzellikteki sınırsız koylarında su altının muhteşem flora ve faunasının yarattığı yaşamı TÜPLÜ DALIŞ ile keşfedeceksiniz.

Yaşadığınız anları fotoğraf ve video ile ölümsüzleştire bileceksiniz.

Yüzme bilmemek dalış yapmaya engel değil.

Daha önce yaşamınızda hiç dalış yapmadıysanız, problem değil çünkü dünyada en kolay öğrenebileceğiniz aktivitelerden biri tüplü dalıştır.

Fethiye’nin eşsiz doğası ile kuşanmış sayısız koylarında dalış deneyimi.

Fethiye’de Uluslararası Sertifikalara Sahip Çok Sayıda Dalış Okulu bulunmaktadır.

Dalışlar, PADI, SSI ve CMAS sertifikalarına sahip eğitmen ve dalış liderlerinin gözetiminde gerçekleştirilmekte. Dalış yapmayacak olanlar ise, tekne turu, maske, palet, şnorkel ile su altını izleyebilir, denize girerek günün keyfini çıkarabilirler.

Unutulmaz Anılarınız Olacak

Balıklarla yüzer, onları ellerinizle besleyebilirsiniz. Bu unutulmaz anları da fotoğraf ve video çekimleriyle belgeleyebilirsiniz.​

Fethiye, Eşsiz Bir Dalış Bölgesidir.

TATİLİ SIRADANLIKTAN ÇIKARIN


Fethiye bölgesi, coğrafyası, iklim koşulları, sayısız ve eşsiz güzellikteki koyları, berrak ve tertemiz deniz suyu, denizaltı mağaraları, tünelleri kovukları, duvarları, resifleri ve arkeolojisi ile sadece ülkemizin değil, Akdeniz’in de en güzel dalış alanlarından biridir.

Bu keyifli ancak yorucu aktiviteden önce yada sonra sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bu yaz, farklı ve unutulmaz bir tatili için ister Ölüdeniz manzaralı, ister Babadağ manzaralı odalarımızda yerinizi hemen ayırtın!