Mavi sularda eğlenceli bir gün geçirmek isteyen tatilciler için organize edilen Fethiye Tekne Turu doğal güzellikleri denizden izlemek isteyenlere özel bir fırsat sunar. Sabah saat 10.00’da Fethiye Limanından başlayan program saat 18.00 gibi aynı yerde son bulur. 5 koyu gezerken bölgeye bir kere daha hayran kalabilir ve tatilinizin bundan sonraki kısmında güneşin tadına daha fazla varabilirsiniz.

Yassıca Adası, Kızıl Ada, Tersane Adası, Tavşan Adası ve Akvaryum Koyu bu tura anlam ve değer kazandıran rotalar arasında gösterilebilir.

TATİLİ SIRADANLIKTAN ÇIKARIN


Fethiye Tekne Turu Rotası

Fethiye Tekne Turu bölgeyi ziyaret eden tatilcilerin en yoğun ilgi gösterdikleri programlardan birisidir. 7’den 70’e herkes için uygun olan bu program sayesinde tertemiz derin denizlerde serinleyebilir ve yol boyunca güneşin tadına varılabilir.

Yaz sezonu boyunca hemen her gün full kapasite çalışan Fethiye Tekne Turu Fiyatları transfer ve öğle yemeğini kapsar. Kişisel harcamalar tur ücretine dahil değildir. Turun saat 10.00 civarında başlaması için Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Çalış ve yakın çevre tesislerde konaklayanlar araçla alınarak Fethiye Limanına ulaştırılır.

Bu keyifli aktivite için Fethiye’ye geldiğinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bu yaz, farklı ve unutulmaz bir tatili için ister Ölüdeniz manzaralı, ister Babadağ manzaralı odalarımızda yerinizi hemen ayırtın!

Kurumuş, çatlamış toprağın yakın çekimi.

Sorun nedir?

Ağaçlar bugün her zamankinden daha önemli. Ağaçlardan 10.000’den fazla ürün yapıldığı bildiriliyor. Kimya sayesinde, mütevazı ağaçlık, bir balta Teksas ağacına ilk düştüğünde anlaşılmayacak kimyasallar, plastikler ve kumaşlar elde ediyor.