Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz, Likyalılarca ışık ve güneş diyarı olarak tanımlanmış eşsiz bir turizm diyarıdır. 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz, güneş, deniz ve kumsalı ile herkesin mutlaka görmesi gereken bir yerdir.

Fethiye’ye geldiğinizde dünyada herkes tarafından bilinen kuş bakışı Ölüdeniz manzarasını mutlaka  ? yamaç paraşütü ile havadan da görmelisiniz.

Artık Babadağ’a çıkmak çok daha kolay. Belle Vue Hotel‘e 800 metre mesafede bulunan Teleferik ile Babadağ‘a çıkabilir, ister muhteşem Ölüdeniz manzarasını seyredersiniz. İster yamaç paraşütü ile Ölüdeniz’e süzülürsünüz. Tercih sizin ? Bu arada söylemeden geçmeyelim. Babadağ’da çok güzel restaurantlar bulunmaktadır.

BELLE VUE HOTEL’e sadece 800 metre uzaklıktaki bu dünya harikasını görme fırsatını kimse kaçırmamalı. Her kesin en az bir kere Ölüdeniz’i görmesi lazım.?

Ölüdeniz, fotoğraflarda sıklıkla görünen en bilinen Kum Burnun’dan, doğusu boyunca Belcekız Plajı’nı içine almaktadır.

Belle Vue Hotel, Ölüdeniz‘in panaromik manzarasına sahip az sayıdaki otellerden biridir. Belce Kız’da tekne gezileri, tüplü dalış, yamaç paraşütü ve daha bir çok aktivite yapabilirsiniz.

Bu keyifli aktiviteler için Fethiye’ye geldiğinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bu yaz, farklı ve unutulmaz bir tatili için ister Ölüdeniz manzaralı, ister Babadağ manzaralı odalarımızda yerinizi hemen ayırtın!

Kurumuş, çatlamış toprağın yakın çekimi.

Sorun nedir?

Ağaçlar bugün her zamankinden daha önemli. Ağaçlardan 10.000’den fazla ürün yapıldığı bildiriliyor. Kimya sayesinde, mütevazı ağaçlık, bir balta Teksas ağacına ilk düştüğünde anlaşılmayacak kimyasallar, plastikler ve kumaşlar elde ediyor.