Muğla‘nın Fethiye ilçesinde bulunan Kıdrak Plajı, Kıdrak Koyu bir milli park alanı olarak koruma altındadır. Kıdrak Koyu, birçok endemik bitki ve kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır.

Eşsiz doğası, sakinliği ile Fethiye’ye tatile gelenler için görülmeden geçilemeyecek bir koy ve plaja sahiptir. Deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkarabilir, dilerseniz piknik alanında piknik yapabilir, çamların altında kitabınızı okuyabilirsiniz.

Fotoğraf meraklıları için sınırsız kareler sunmaktadır. Kıdrak Koyu‘nda gününüzün ne kadar çabuk geçtiğine şaşırırsınız.

BELLE VUE HOTEL’e sadece 4 km uzaklıkta.

TATİLİ SIRADANLIKTAN ÇIKARIN

Kıdrak Plajı‘na girişte kişi başına ücret uygulanmaktadır. Şezlong ve şemsiye ayrıca ücretlendirilmektedir. Kendi şezlong ve şemsiyenizi de götürebilirsiniz.

Kıdrak Plajı‘nda, büfe, restoran, duş ve tuvaletler bulunmaktadır.

Park özel bir işletme tarafından işletilmekte olup, belirli saatler arasında(07:00-20:00) hizmet vermektedir. Hizmet saatleri her yıl farklılık gösterebilir.

Belle Vue Hotel, Ölüdeniz‘in panoramik manzarasına sahip az sayıdaki otellerden biridir. Bu keyifli aktivite için Fethiye’ye geldiğinizde  Belle Vue ekibi olarak, sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bu yaz, farklı ve unutulmaz bir tatili için ister Ölüdeniz manzaralı, ister Babadağ manzaralı odalarımızda yerinizi hemen ayırtın!

Kurumuş, çatlamış toprağın yakın çekimi.

Sorun nedir?

Ağaçlar bugün her zamankinden daha önemli. Ağaçlardan 10.000’den fazla ürün yapıldığı bildiriliyor. Kimya sayesinde, mütevazı ağaçlık, bir balta Teksas ağacına ilk düştüğünde anlaşılmayacak kimyasallar, plastikler ve kumaşlar elde ediyor.