Hakkımızda

Belle Vue Hotel, sizler için yarattığı bu çok özel yerde kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlamayı özellikle amaçlamıştır, ister çevrenin kültür miraslarını keşfettiğiniz bir tatil, ister adrenalin sporları ile heyecan dolu bir tatil, isterseniz ruhunuzu dinlendirebileceğiniz sakin huzurlu bir ortam için her türlü olanak otelimizde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Dünyaca tanınan ve rakipsiz bir Turizm Cenneti olan Ölüdeniz’in muhteşem panoramik manzarasına sahip tek oteldir, Ölüdeniz sahile 5 dk yürüme mesafesinde olan Belle Vue Hotel, sakin, huzurlu ve samimi bir otelidir.

Otel yönetimi ve personeli, özverili, samimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizleri evinizde hissettirecek bir anlayış ile hizmet vermektedir.

İlginç detayları, sıcak hizmeti, nefes kesen manzarası ve sakin havuzu ile Belle Vue Hotel, evinizden uzakta olmanızı hissettirmeden kalbinizi kazanacaktır.

Belle Vue Hotel’de deniz, dağ ve havuz manzarası seçenekleri ile 2-3 kişilik standart odalar, düşük bütçeli misafirler için manzarasız ekonomi odaları ve kalabalık 4-5 kişilik aileler için oda seçenekleri ile toplam 35 adet oda ile hizmet vermektedir.

Fethiye’nin Ölüdeniz tatil beldesinin Turkuaz kıyılarında, çarpıcı güzelliğe sahip Belcekız Plajına sadece 800 metre uzaklıkta yer alan Belle Vue Hotel, özellikle balayı çiftleri, yamaç paraşütü, yürüyüş sporcuları ve kültür amaçlı tatilciler başta olmak üzere her türlü tatil amacı için aranılır bir adrestir.